Brak radościa z życia u 45-letniej osoby

Rzadko cieszę się życiem. Brak miłości, to mój główny problem. Jestem służącą dla dzieci, dla męża, który zwiał za granicę nie dając rady sprostać obowiązkom małżeńskim ani rodzicielskim. To takie nieprzygotowanie do podjęcia obowiązków małżeńskim, wieczny chłopiec, wolny ptak. Nikt mnie nie kocha. jest mi źle

Witam. Warto zadbać o siebie, o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne, tak, aby mogła pani powiedzieć o sobie: KOCHAM SIEBIE. W odzyskaniu wiary w siebie i poczucia dumy z siebie pomoże pani życzliwy psycholog psychoterapeuta. Zalecałabym jak najszybszy kontakt ze specjalistą. Czeka panią ciężka praca nad sobą, jednak warto!!! Pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Dzień dobry,
Czytając Pani opis odniosłam wrażenie, że jest Pani smutno, pojawia się rezygnacja, jakby trudno było Pani kierować swoim życiem i nadawać mu sens. Ważnym tematem wydają się też relacje z bliskimi. Może trudno Pani rozpoznawać swoje potrzeby, wyrażać je i dążyć do ich realizacji?
Nie musi tak być. Ma Pani wpływ na swoje życie, choć w tym momencie może wydawać się Pani inaczej. Ważne żeby zatroszczyła się Pani o siebie i zwróciła się o pomoc. Zachęcam, na początek, do konsultacji u psychoterapeuty, żeby określić co dokładnie Pani dolega i być może rozpocząć pracę terapeutyczną zmierzającą do wprowadzenia potrzebnych zmian.
Serdecznie pozdrawiam,
MB

Witam,
To.co można powiedzieć biorąc pod uwagę internetową formę kontaktu to że warto zadbać o siebie i swoje potrzeby. Poczynając od dzisiaj, nie odkładać tego na bliżej nie określoną przyszłość. Co można zrobić już dziś by choć odrobinę bardziej polubiła Pani swoje życie?
Zachęcam Panią do kontaktu z psychoterapeutą, który pomoże w tym procesie.
Powodzenia