Brak zarodka i zanik objawów ciążowych

witam okres spóźnial mi się parę dni udałam się do lekarza który potwierdził ciaze. od początku bolały mnie piersi byłam senna. na badaniu lekarz stwierdził brak zarodka mam przyjść za tydzień na kolejne badanie. jednak od kilku dni ustały objawy które miałam na początku. co to oznacza? ostatnia miesiączka była 15 lutego cykle regularne 30dniowe

Renata GrzechociĹska

Najpierw należy sprawdzić, czy jest zarodek. Dlatego proponuję zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.