Brązowa plamka koło pochwy

Dzień dobry. Mam pytanie, mój mąż zauważył u mnie koło pochwy plamkę na skórze ma ona średnice ok 7cm. Jest koloru brązowoszarego. Jestem 4 miesiące po porodzie i karmie tylko piersią, jeszcze nie miesiączkuje. Plamka pojawiła się nagle, a ostatnio wystąpiło u mnie krwawienie z pochwy, ledwo zauważalne i trwało 1 dzień. Co to może być? Proszę o szybką odpowiedź.
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Powinna Pani jak najszybciej skontaktować się ze swoim lekarzem. Co prawda plamka najprawdopodobniej jest zmianą łagodną, jednak bez obejrzenia przebarwienia nie można wykluczyć procesu złośliwego (np czerniaka).