Brązowe upławy i bóle podbrzusza a starania o ciążę

Witam, ostatnio miewam bardzo skąpe brązowe upławy oraz ból podbrzucha i jajników. Okres powinnam dostać za dwa dni ale już dziś zrobiłam test i wyszedł negatywny. Kilka dni temu miałam bardzo słabe ciśnienie i byłam słaba o ospała. Myślałam ze to ciąża bo staramy sie z partnerem od paru miesięcy. Niestety na lekarza muszę czekać do przyszłego miesiąca bo noe ma wolnych terminów. Proszę powiedzieć co może mi dolegać o czy test był wiarygodny czy powinnam zrobić jeszcze jeden.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udąc sie do lekarza ginekologa, sadze objawy moga wynikac z zaburzen hormoanalnych. po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzięc.