Bóle łopatki, pieczenie i drętwienie

Od 3 tyg boli mnie łopatka krawędź od strony ramienia.piecze potem drętwienie przy schyleniu glowy do przodu boli mnie kręgosłup szyjny bol palacy .mam słabe czucie w reku. Brałam wcześniej r ehabilitacjie na staw skroniowo zuchwowy potem miałam masaże ale zaczęły mnie boleć przy lopatce.otrzymałam leki niezbyt pomagali bylam osłabiona i miałam napadu gorąca i pocilam się.kiedyś miałam robione zdjęcie które wykazało skrzywienie boczne kregoslupa .proszę o porade

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udąc się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzięc.