Brązowe znamię pod pachą

Witam serdecznie od kilku lat mam pod pachą takie brązowe delikatne znamie niewielkie wyglada jak pieprzyk i jest wielkości 1/2 ziarenka pieprzu koor brązowy. W tym tygodniu pragę udac się do specjalisty. Mimo że do tej pory nie wywołało to u mnie żadnego zastanowienia zaczęłam sie tą zmiana niepokić a mianowicie czy jets czy może być ona złożliwa i czy takie znamiona sie usuwa

Sprawe rozstrzygnie tzw. badanie dermatoskopowe wykonane przez dermatologa. W oparciu o to badanie mozliwa bedzie odpowiedz na pytanie, czy zmiana wymaga usuniecia, czy nie.