Bujanie głowa przez 9-latka

Moj 9 letni siostrzeniec urodzil sie w 26tyg ciazy, od zawsze bujal glowa podczas snu teraz juz calym cialem rzuca sie na boki gdy zasypia, czesto zdaza mu sie moczyc, teraz nawet w dzien i bardzo wolno je. Siostra uwaza ze jest normalnym dzieckiem ale ja sie martwie , co powinnam zrobic?

Warto przedyskutować z Lekarzem prowadząceym , najlepiej z Neurologiem
To Siostra musi zdecydować
Mam nadzieję, że będzie lepiej
Konieczna pełna konsultacji dla oceny stanu Pacjenta
Pozdrawiam