Bulimia na przemian z jedzeniem kompulsywnym

Cierpię na kompulsywne objadanie się – to już pewne. Wszystkie testy to potwierdzają. Czy istnieje taka możliwość, że ktoś cierpi na zaburzenie, które w pewnych okresach przybiera postać jedzenia kompulsywnego, a w pewnych okresach jest to bulimia nieprzeczyszcająca. Przez wiele miesięcy prawie codziennie wieczorem była uczta – przykładowo: frytki, chipsy, chrupki, tabliczka czekolady, paczka ciasteczek oraz 2l Coli Jednak uwielbiałem jeździć na rowerze i dzięki prawie codziennym wyprawom – jazda nawet po 6,7 godzin w tych okresach nie przybierałem na wadzę. To trwało przez kilka lat przez okres kilku miesięcy.

Dzień dobry,

Diagnozowanie Pana objawów może mieć miejsce wyłącznie w kontakcie osobistym z lekarzem psychiatrą, do czego namawiam.