Całkowity brak eozynofilii w krwi

Witam, czy całkowity brak eozynofili we krwi to coś poważnego, pozostale wyniki mam w normie, w środkowych obszarach normy tylko ten brak eozynofilii :(

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik powinien zostać oceniony w oparciu o pełny wynik morfologii. Proszę bowiem pamiętać, że interpretacja morfologii to nie tylko analiza poszczególnych wartości, ale także wielu zależności.