ChaD a zaburzenia depresyjne

Witam, ponad 3 lata temu zdiagnozowano u mnie ChAD. Po jednym epizodzie depresyjnym, sądząc że był wyłącznie epizod, zdecydowałam się na odstawienie leków. Niestety, znów pojawiła się mania, a następnie depresja. Rozpoczęłam farmakoterapię. Jednak w przychodni w tłumie ludzi wypatrzyłam cechy charakterystyczne ludzi których znam i widuję. Chodzi mi o sposób zachowania, czasami w połączeniu z wyglądem lub sam wygląd. Urojenia ustąpiły, 3 lata temu także były, lecz nie tak silne. Proszę o pomoc.

Polecam zgłosić się do swojego lekarza prowadzącego i z nim omówić problemy, których Pani doświadcza. Jedynie w osobistym kontakcie lekarz będzie mógł najlepiej dobrać metody działania. Pozdrawiam.