Chirurgiczne usuwanie znamiona na brzuchu

Od urodzenia mam znamię na brzuchu. Jest wystające ponad skórę. Pokazałam lekarzowi rodzinnemu. Kazał usunąć chirurgicznie. Boję się że to rak skóry Czy iść do dermatologa? jest często drażnione ubraniem. Czy ?chirurg usunie je od razu w poradni czy na zabieg się czeka

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wiele zależy od rodzaju i wielkości zmiany. Proszę udać się do lekarza, który po ocenie zmiany podejmie decyzję o rodzaju leczenia.