Clonazepanum 0.5 mg przy padaczce

mam pytanie lecze sie na padaczke biore clonazepanum 0.5 mg 3 razy i trileptan i levetiracetam teva i strasznie jestem senna gdziebym mogła tobym spała nawet kawa mi nie pomaga co moge zarzywac na wzmocnienie

Nie można go jednak odstawiać nagle ani na własną rękę. Musi to zrobić bardzo powoli lekarz prowadzący. Lek ma też działanie przeciwpadaczkowe, więc trzeba zachować czujność przy odstawianiu.