Co dalej robić? Już zmieniłam tryb życia

Witam, mam na imię Ania i mam 15 lat. Jakieś 3 miesiące temu zaczęłam się odchudzać, po prostu zmieniłam swój tryb życia, zaczęłam ćwiczyć oraz ograniczać się z fast foodami. Przed dietą ważyłam ponad 62 kg a po trzech miesiącach ważę 55 kg... jednak nie widać tego po mnie. Chciałabym żeby rezultaty było widoczne, co mogłabym zrobić? Mój dzienny jadłospis: śniadanie: mleko bez cukru z płatkami owsianymi obiad: naleśniki, mięso kolacja: bułka z pomidorem czy rzodkiewką herbatę pije jedynie zieloną od czasu do czasu przegryzę sobie jabłko czy marchewkę piję tylko wodę Była bym wdzięczna za waszą odpowiedz :)

Witam,

Przede wszystkim nie podałaś wzrostu, stąd nie wiem ile wynosi Twoje BMI i czemu odpowiada na siatce centylowej.
Nie wiem, czy dieta odchudzająca jest Ci potrzebna, niemniej w związku z Twoim młodym wiekiem, odradzam jej stosowanie na własną rękę.

Piszesz, że nie widzisz rezultatów odchudzania. Jeśli waga wskazuje zmianę masy ciała, to prawdopodobnie tak jest.
Zastanów się, czy nie patrzysz na własne ciało zbyt krytycznie?
Najlepiej jest monitorować zmiany w obwodach ciała (zapisywać wartości początkowe i porównywać z ostatnimi).
Odnośnie odżywiania:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci

Nie rezygnuj z ćwiczeń, przy regularnym podejmowaniu aktywności - rezultaty z pewnością się pojawią.

We wszystkich sprawach konsultuj się z rodzicami.

Pozdrawiam