Co jest powodem bólu w klatce piersiowej podczas ziewania?

Witam, podczas ziewania doskwiera mi ból w klatce oraz lewej łopatce. Wyniki zdjęcia RTG; pola płucne bez zmian naciekowych.Przepona wolna, Sylwetka serca RTG w normie. Wyniki krwi również zostały robione i są idealne. Jaki może być powód? Dziękuje z góry i pozdrawiam.

Powinien Pan pojawić się u lekarza, który Pana zbada. Jedną z częstszych przyczyn takich dolegliwości są stany przeciążenia lub zapalne w układzie mięśniowo - kostnym klatki piersiowej. Jednak rozpoznanie należy postawić bezpośrednio u lekarza.