Co jest powodem problemów z oddychaniem?

Witam od kilku dni mam problemy z oddychaniem - ból w okolicach mostka , dodatkowo tetno w momencie spoczynku w przedziale 105-120 co może być tego powodem

Lek. Paweł Szadkowski

Przyczyny takiego stanu mogą być różne - np. dodatkowe pobudzenia nadkomorowe, nadczynność tarczycy, stany lękowe.
Warto udać się do lekarza pierwszego kontaktu, żeby zlecił dodatkowe badania, ewentualnie ekg, ocenił ciśnienie.