Co jest powodem, że u dziecka 2-letniego leci krew z nosa?

Moja córka ma 2 latka i od kilku dni leci jej delikatnie krew z nosa (lewa dziurka). Dodam że trzy tygodnie temu była chora na grupę. Ma nadal mały kaszel podczas biegania i w nocy. Dodam również że mała wygląda na 3 latka i lekarz stwierdził że szybko rośnie, ponieważ codziennie płacze na ból stóp. Czy pojawianie się krwi ma coś wspólnego z kaszlem? We wtorek mamy wizytę u lekarza ale może ktoś podpowie co mam robić.

3 lata to jeszcze nie rośnie tak szybko i tą nie są objawy szybkiego wzrostu w jej wieku. Po prostu biega cały dzień jak maratończyk, to jej uroda. Przy katarze każdemu czasami leci krew z nosa a jeszcze jak jej czyścisz nos zakażoną od wielu miesięcy nie sterylną fridą to mamy cały obraz, smaCZNEGO.