Co mogą oznaczać moje wyniki badania krwi po poronieniu?

Na początku lipca poroniłam swoją pierwszą ciążę. W 5tc dostałam informację od mojej ginekolog, że mam do niej przyjść za dwa tygodnie i przed następną wizytą zleciła mi badanie krwi. Jednak zgłosiłam się tydzień później z plamieniami (otrzymałam duphaston i cyklonamine) jednak to nie pomogło i tydzień później wylądowała w szpitalu gdzie okazało się że to już po. W tym tygodniu kiedy nastąpiło plamienie i kiedy miałam leżeć udałam się na badanie krwi, ponieważ miałam wrażenie że z ciąża jest dobrze, więc zrobię badania krwi. Co prawda niestety już jestem w ciąży, ale trzy wyniki mnie zastanawiają czy wszystko jest w porządku. Limfocyty 60,7% Neutrofile 30% TSH 2,346 Dodam, że mam 26 lat.

Lek. Paweł Szadkowski

TSH jest w normie, a zwiększony procent limfocytów może być związany z niewielką infekcją wirusową. Jednakże jeśli wartości bezwzględne zarówno limfocytów jak i neutrofilii były w normie, wartością procentową nie ma sensu się przejmować.