Co mogą oznaczać wynik badania ASO u 9-latka?

syn ma 9 lat w 2017 aso po przebytych anginach wyszło 870 w sierpniu 2017 wycięte podniebienne migdały w grudniu 2017 aso spada na 650, badanie czerwiec 2018 aso 1300 :( bez objawów bez bolów kości, kardiologa przeszedł wzorowo swietne wyniki. co jest grane? CRP 0,51

Lek. Michał Lenard

U niektórych ludzi poziom ASO może pozostać podwyższony, niemniej syn powinien pozostawać pod regularną kontrolą lekarską. Pozdrawiam!