Co mogą znaczyć lekko brązowe upławy?

Miesiąc temu miała usunięte polipy endometrium. Tydz temu uprwialam sex z partnerem bez zabezpieczenia dziś przy podcieraniu zauważyłam na papierze lekko bronzowe uplawy. Dodam jeszcze że miesiączke powinnam dostać 9marac.

Szanowna Pani, tak się czasami zdarza, jeśli będą się utrzymywać to proszę udać się do ginekologa. Pozdrawiam