Co mogę robić z tym bólem nadgarstków?

Cześć. Od jakiegoś czasu odczuwam ogromny ból w obu nadgarstkach. O ile w prawym jest to zrozumiałe, miałem lekki uraz grając w piłkę. Tak lewa dłoń powinna być w 100% sprawna, kolejna niepokojąca sprawa jest ból w stawach skokowych. Jednego dnia kostka może bardzo bolec i być opuchnięta, żeby na drugi dzień było już wszystko w porządku. Mam 26 lat, jestem bardzo aktywny jesli chodzi o sport - siłownia, piłka nożna, tajski boks. A od dobrych dwóch tygodni nie mogę w pełni oddać się treningom przez te objawy, które stają się dla mnie coraz bardziej niepokojące. Szczególnie, że na przestrzeni ostatnich tygodni nie miałem żadnych urazów poza prawym nadgarstkiem. Dodam dodatkowo, że jestem diabetykiem
MĘŻCZYZNA, 26 LAT 9 miesięcy temu

Po 1 proszę oznaczyć stężenie kwasu moczowego i skonsultować wynik z lekarzam. Przy dolegliwościach bólowych obejmujących kilka stawów można podejrzewać autoimmunologiczne tło choroby, sugeruję konsultację reumatologiczną.