Co może być przyczyną bólu i zaczerwienienia języka?

Witam. Od tygodnia odczuwam ból języka. Boki są zaczerwienione, brodawki powiększone i mają białe końcówki. Nie przypominam sobie, abym się poparzyła. Co może być tego przyczyną? Trzeba liczyć się też z grzybicą?

Co to może być może określić lekarz na konsultacji, po badaniu. Niestety bez obejrzenia stanu języka nikt na świecie nie jest w stanie postawić diagnozy i wdrożyć jakiegokolwiek leczenia. Recepty tez nie wypiszemy przez internet!!!