Co może być przyczyną niewyspania?

Witam, mam pytanie dotyczące zmęczenia - co może być przyczyną niewyspania. Mam problem z wybudzeniem rano, czuje się jak pijana, mało rzeczy do mnie dociera, dopiero po 1-2 h dochodzę do siebie. Nie biorę żadnych leków przewlekle, śpię ok 7-8 h dziennie. Wieczorem szybko czuję zmęczenie, a rano jestem nie wyspana. Poza tym mówię przez sen prawie zawsze i nie wiem czy to może mieć jakiś związek. Czy to jakiś stres? Jestem dość nerwowa i przejmuję się wieloma sprawami. dziękuję za pomoc

Witam,
na pewno warto skonsultować się z lekarzem, wykonać podstawowe badania, istnieje także pewne prawdopodobieństwo, że ta senność może mieć podłoże psychiczne, ale jeśli zajdzie taka potrzeba lekarz na pewno skieruję Panią do specjalisty. Pozdrawiam.

Witaj
Stres może dawać takie objawy, ale także rozchwianie hormonalne, i inne niedomagania organizmu. Proszę skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu zrobić badania i ewentualnie umówić się do właściwego specjalisty np. psychologa.

Pozdrawiam