Co może oznaczać agresja po upadku?

Witam rok temu upadłam na betonowa podłogę tylna częścią głowy i powstał ogromny guz miałam go kilka tygodni do teraz jest lekko wyczuwalny do tego dochodzi swiatlostrent i zauważyłam że od pewnego czasu jestem bardzo agresywna. Ludzie z którymi jestem na codzień kilka krotnie powiedzieli mi że coś jest nie tak ze nie znają mnie z tej strony więc proszę o poradę do cam. Zrobic

Zachęcam do podjęcia konsultacji z lekarzem rodzinnym, który w razie potrzeby skieruje na dalszą diagnostykę (neurolog, rezonans, tomografia itp). Zdiagnozowanie potencjalnych zaburzeń jest w tej sytuacji konieczne, by podejmować dalsze decyzje dotyczące leczenia. W razie gdyby diagnostyka nie wskazała na inne trudności- lekarz skieruje do psychologa na psychoterapię.