Co może oznaczać ból lewego boku?

Witam. mam 26 lat. Okolo miesiac temu zaczal mi dokuczac bol lewego boku, przy poruszaniu sie, wstawaniu i prostowniu sie np. z krzesla, czasami nawet podczas lezenia lub przekrecania sie na lozku. Pod mocniejszym naciskiem odpowiedniego miejsca rowniez bolalo. Po weekendzie mialam sie wybrac do lekarza jednak po okolo 4-5 dniach bol zniknal. Nie byl on nie do zniesienia, jednak ograniczal mi pelne ruchy. Teraz po miesiacu znow powrocil ten sam bol w tym samym miejscu. Czy moze byc to spowodowane zblizajaca sie miesiaczka czy moze jednak problemem sa jakies narzady?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Ból w tej okolicy może być spowodowany chorobami jajników, przewodu pokarmowego, śledziony czy problemami z nerkami. W takim wypadku wskazana jest wizyta u lekarza pierwszego kontaktu.