Co może oznaczać delikatne brązowe plamienie i kłucie jajnika?

Witam serdecznie. Mam pytanie. Ostatnia miesiaczke miałam 2 września do te pory jeszcze nie dostałam. W dniu spodziewanej miesiączki mialam delikatne brązowe plamienie, dwa testy negatywne. Klucie lewego jajnika ból brzucha jak na miesiaczke, piersi wogole nie bola i to mnie bardzo dziwi. Dodam ze od półtora roku staramy się z mężem o dziecko. Proszę powiedzieć co to może być.

Lek. Michał Lenard

Zaburzenia miesiączkowania mogą wynikać z bardzo wielu czynników, jak choćby stres, infekcja wirusowa, wysiłek fizyczny. Przy jednorazowym epizodzie nie ma zazwyczaj powodów do obaw. Jeżeli kolejna miesiączka będzie nieprawidłowa, warto będzie skonsultować się z ginekologiem. Pozdrawiam!