Co może oznaczać dziwne uczucie z tyłu głowy?

Mam problem. Od 3 tygodni mam dziwne uczucie z tylu glowy. Tak jak by napiecia to nie jest bol tylko napiecie, trwa on nie przerwanie. Najgorzej jest jak siedze, podczas pracy gdy sie ruszam nie odczuwam tak bardzo tego dopiero gdy usiade na przerwie, czasami dochodzi do tego bol karku oraz klocie. Bylem u lekarza, osluchal mnie sprawdzil cisnienie. I karze mi isc do terapeuty, poniewaz mozliwe ze uciska mi nerw miesien. Czy to mozliwe? Miewam to uczucie 3 dni po tym jak sobie rozwalilem palec w pracy musialem miec skore do szycia. Czy to mozliwe przez napiecie miesni? Nic mi nie dretwieje wymiotow tez nie mam tylko jest to bardzo nieprzyjemne.

Nie wiem w jakim mechaniźmie doszło do urazu palca, Może szarpnięcie, także napięcie i szarpnięcie mięśni karku i szyi, przykregoslupowych , dodatkowo stres; Jeśli nadal dolegliwości, to zapraszam na konsultację; Ważny stan Pacjenta! Konieczna pełna konsultacja neurologiczna; wywiad, badanie, analiza wyników badań, stan ogólny zdrowia; inne schorzenia; rodzaj pracy? ; Pozdrawiam i zapraszam