Co może oznaczać uczucie rozpierania czaszki?

Dzien dobry, mam spory problem. Jestem kierowca zawodowym i często zarywam noce i jestem przemeczony. Od jakichś 3 miesięcy mam uczucie rozpierania czaszki, sekundowe ukłucia w roznych miejscach w glowie, permanentnie zatane uszy, oczy chcą wyjść na wierzch, a ostatnio ze 3 dni jak kaszlne to w tym momencie mam silne ukłucie prawej strony glowy nad skronią. Az boje się kaszleć. Proszę o porade czy te objawy mogą zwiastować cos groźnego? Pozdrawiam

Na pewno warto zadbać o zdrowie i odpoczynek ! Ma Pan ciężką, odpowiedzialną pracę, wymagającą stałej uwagi, w napięciu i w stresie; za kierownicą... Dochodzi brak ruchu, nieregularne posiłki i sen... To powoduje wady postawy, nadmierne obciążenie mięśni karku i kręgosłupa, gorsze krążenie...
Zapraszam na pełną konsultację