Co może oznaczać mały guzek w okolicy odbytu?

Witam 3 dni temu wyskoczył mi malutki guzek przy smym odbycie i odziwo nie boli nieszczypie ani nie swedzi tylko czuje że wyskoczył i że tam jest bardZo niekomfortowo sie czuje bo nigdy nic tam nie miałem mam 30 lat i troche sie martwie bo mam 2 dzieci a niechciałbym żeby to było cos poważnego na upartego pójde do lekarza...ale poki co nieboli...prosze o odpowiedz dziekuje dodam że guzek jest lekko twardy

Lek. Michał Lenard

Nie musi to być nic poważnego, ale zmianę powinien zbadać lekarz pierwszego kontaktu, który w razie potrzeby skieruje Pana do specjalisty. Pozdrawiam!