Co może oznaczać takie bujanie się córki?

Witam zauważyłam ze córka (4 lata ) się buja, są to dwa rodzaje w przód i tył tak ze uderza plecami o poduszki a drogi na boki gdzie bujanie wydaje się aż za bardzo aktywne. Wręcz chore, Zaczęła się bujać podczas muzyki ale występuje to także podczas gdy siedzi i ogląda bajki, czy to może świadczyć o czymś złym? W ciąży z córka bardzo dużo stresów przechodziłam, mogło mieć to jakiś wpływ na córkę ?

Mgr Agata Majda Pedagogika, Olkusz

Dzień dobry

Myślę, że za pomocą porady listownej tego się nie rozstrzygnie gdyż potrzeba bardziej szczegółowych danych. Stres oczywiście może mieć duży wpływ jak również wiele innych rzeczy. Może też być tak, że córka czuje się bujając bezpiecznie i komfortowo i zwyczajnie tak ma. Jednak trzeba wiedzieć jak to faktycznie wyglada. Proponuję wizytę u psychologa.

Pozdrawiam Agata Majda

w razie pytań zapraszam

www.pracowniaterapeutyczna.eu

agatamajda@icloud.com