Co może oznaczać takie widzenie przy leczeniu depresji?

Witam. Od jakichś 6 tygodni widzę coś w rodzaju powidoku czy plam w kolorze fioletowy. Zdarza się to w 99% w nocy, najczęściej podczas jazdy samochodow, gdy mijam światła innych pojazdów, wszystko ok, ale jest to dla mnie nowość, nigdy tak nie miałem :) może to mieć związek z lekami na depresję? Przyjmuje obecnie od dwóch miesięcy duloksetynę w dawce 30mg. IR jest to jakieś mega uciążliwe ale zastanawia mnie... Dodam że jak założę okulary żółte do jazdy nocne to nie obserwuje takich efektów :)

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli bardzo to Panu przeszkadza to radziłbym skonsultowanie się z okulistą. Pozdrawiam.