Co może znaczyć ból i drętwienie lewej łydki oraz opuchlizna kostki?

Witam serdecznie.Od 3 tygodni boli mnie lewa łydka, kostka lekko napuchnieta (nie było urazu ani zabicia)dokładnie od zgiecia w kolanie do stopy, łydka dretwieje,wrazenie pulsowania,sztywność i oraz drętwienie stopy,nieraz pojawia się ból podudzia. Krew,ob, kwas moczowy,ddimery,Doppler żył wszystko ok. RTG kregoslupa częściowa lumbalizacjaS1,wydłużenie krawędzi trzonow. Była u chirurga i u ortopedy i żadnej diagnozy. Co dalej robić?

Lek. Michał Lenard

Wyniki badań powinny być ocenione przez lekarza, który je zlecił. Zdecyduje on o dalszej diagnostyce. Zapewne warto będzie wykonać badania elektrolitów we krwi oraz badanie moczu. Pozdrawiam!