Co może znaczyć brak okresu od 12 dni?

Witam Przychodzę do was z następującym pytaniem. Mam 18 lat i bardzo martwie się co jest z moim organizmem. Mianowicie chodzi o to ze spóźnia mi się okres 12 dni . Poza tym 11 dnia po stosunku a 7 dni gdy mi się już spóźniał dostałam brązowych uplawow taki śluz o barwie brązowej ze złuszczająca się błona taka jak dostaje się podczasz miesiączki zauważyłam to przez 3 dni na majtkach. Moment pare minut czułam wtedy prawy jajnik. I nic poza tym. Dla pewności po 2tyg od stosunku wykonałam test ciążowy z rana ale wyszedł negatywny. Dodam ze od 2 miesiący biegam 2 razy w tyg. A wcześniejszy okres dostałam 27 lutego, 3 lutego, 4 stycznia, 8 grudnia(około 28 dni)

Szanowna Pani, być może jest to wynik zaburzeń hormonalnych, proponuję wizytę u ginekologa