Upławy, brak okresu a zsunięcie prezerwatywy

Witam! Niezabezpieczony stosunek miał miejsce 18 grudnia. Zsuneła się prezerwatywa, jednak nie doszło do wytrysku wewnątrz ale zobawy, że mogły utrzymać się plemniki z godzinę wczesniejszego stosunku wziełam escapelle. 5 stycznia powinnam dostać okres, ale 24 grudnia w nocy dostałam brązowych upławów, które przeszły w krwawienie i póniej znów upławy. Dwa testy z moczu negatywne, beta 1,2 mlU/ml. Okresu nie mam nadal Czy mogę mieć pewność, że to nie ciąża?

Witam
wcześniejsze krwawienie jest spowodowane przyjęciem tabletki awaryjnej.
Miesiączka nie pojawi się w terminie, ponieważ przyjęła już Pani tabletkę awaryjną.
pozdrawiam