Co może znaczyć lekka wysypka na prąciu i na podbrzuszu?

Z obecnym partnerem współżyję od października 2016 roku. Zdrada w związku jest wykluczona. W styczniu 2018 roku zaczęła pojawiać się u partnera lekka wysypka na prąciu i na podbrzuszu. Dosłownie kilka krostek które utrzymują się do dzisiaj w niezmienionym stanie. Zaraz po pojawieniu się ich zrobiłam test na hiv kiłę chlamydiozę wzw b i c -wszystko w normie. Zostały wykryte przeciwciała opryszczki pospolitej 1/2 aczkolwiek nie miałam aktywnego zakażenia. A opryszczkę ust miałam wielokrotnie więc i przeciwciała są obecne. Te wyniki mnie uspokoiły. Aczkolwiek wysypka nie znika. Narzeczony nie skarży się na krostki, nie boli go prącie, nie ma żadnego wycieku z cewki. Ja również nie mam żadnych objawów. Okres pojawia się z odchyleniami -1 dnia. Nie skarżę się na nieprzyjemny zapach okolic intymnych. Proszę o pomoc jakie badanie mogę jeszcze wykonać? Narzeczony kategorycznie odmawia wizyty u lekarza. W najbliższym czasie planujemy starać się o dziecko a chciałabym odpowiedzialnie podejść do tej sprawy. Pozdrawiam serdecznie

Lek. Tomasz Budlewski

jesli podchodza Panstwo na powaznie to konieczna jest wizyta partnera u lekarza dermatologa.