Co można zastosować u osoby z autyzmem, aby unormować zasypianie?

Co można podać 18-letniemu autyście, żeby go choć trochę wyciszyć oraz unormować porę zasypiania oraz wydłużyć sen?

Szanowny Panie, w kwestii odpowiedniego doboru leków oraz ewentualnej potrzeby ich wdrożenia w leczeniu sugerowałabym konsultację z lekarzem psychiatrą. Pomocna może okazać się także psychoterapia poznawczo-behawioralna. Pozdrawiam