Co oznacza ból okolicy blizny?

witam jestem około 4 miesiące po wycięciu wyrostka metodą laparoskopową i od 3 dni odczuwam ból w okolicy jednej blizny i jest pod nią jakąś grudka która znika gdy odpoczywam i czuje dziwne pieczenie w okolicy pachwiny z lewej strony dodam ze pracuje fizycznie i trochę muszę nosić

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Mogą to być objawy przepukliny w bliźnie. Niezbędna jest w takim wypadku wizyta u chirurga.