Co oznacza ból powieki u 36-latki?

Dzien dobry od kilku dni boli mnie lewa powieka, a od niedzieli jest opuchnięta, Dodam że tydzien temu byłam na badaniach u lekarza okulisty. Pozdrawiam i dziękuję

Lek. Paweł Szadkowski

Może być to stan zapalny. Bez obejrzenia zmiany ciężko zalecić właściwe leczenie. Może warto udać się do lekarza rodzinnego, aby wypisał antybiotyk w maści, ewentualnie maść sterydową.