Co oznacza brak miesiączki po ciąży?

Witam. 7 miesięcy temu urodziłam córeczkę przez CC. Okres mam nie regularny bo co 27 , 28 i 30 dni. Ostatni dostałam 30 kwietnia i skończył mi się 5 maja. Do tej pory nie mam miesiączki i nie mam śluzu.

Lek. Paweł Szadkowski

Po ciąży okres nie zawsze jest od razu regularny, więc kilka dni opóźnienia nie musi oznaczać nic niepokojącego. Proszę też pamiętać, że okres połogu i karmienia piersią nie wyklucza wystąpienia owulacji i zajścia w ciążę.