Co oznacza cecha limofoangioinwazji i cecha naciekania okołonerwowego?

Odebrałam wynik badania histopatologicznego, proszę o jego interpretację. Co to oznacza, że brak jest przewodów itd ? Jak bardzo poważna jest ta diagnoza. Na jakie mogę liczyć leczenie. Czy konieczna będzie chemia ? Dziękuję bardzo. Rozpoznanie histopatologiczne: Oligobiopsje z sutka o łącznej długości 26 mm objęte są w 98 % swojej objętości naciekiem: Rak inwazyjny, bez specjalnego typu G1 (2 1 1) /Invasive carcinoma NST. W nacieku raka jw. brak jest przewodów DCIS, cecha limofoangioinwazji i cech naciekania okołonerwowego/

Proszę pamiętać, że wynik wskazuje na rozpoznanie choroby onkologicznej i trzeba się koniecznie do takiego specjalisty udać.
Dziś ponad 3/4 pacjentów z rakiem piersi otrzymuje leczenie tzw. skojarzone i również 3/4 podlega wyleczeniu.