Co oznacza opis angiografii głowy z kontrastem?

Witam,robiłam angiografię głowy z kontrastem,a mam wizytę u neurologa za jakiś czas. Co oznacza: Nietypowy przebieg proksymalnego odcinka tętnicy ocznej -przechodzi przez szczelinę oczodolową górną-wariant anatomiczny Częściowa pneumatyzacja piramidy lewej kości skroniowej Dziękuję za odpowiedź

Wskazany pełny wywiad, badanie, pełna konsultacja neurologiczna, z wynikami badań . Pozdrawiam