Analiza wyników angiografii TK

Witam, proszę o analizę wynków Angiografii TK.Krytyczne krótkoodcinkowe zwęzenie EIA 1,5mm.Poza tym osie biodrowe bez krytycznych stenoz.CIA obustronnie z uwapnionymi blaszkami, względnie wąskie - lewa CIA prksymalnie i w odc. środkowym w wym. 6-7mm. Prawa SFA istotnie poprzewęzana w odcinku proksymalnym. Lewa SFA w odc. proksymalnym i widoczne bliższe odcinki obu tt. ud bez stenoz. Będę wdzięczna za krótkie wyjaśnienie wyniku. Dziękuję, Ania.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik wskazuje na zaawansowaną miażdżycę w obrębie naczyń biodrowych. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.