Co oznacza poszerzenie komór bocznych płodu?

Dzień dobry, byliśmy z mężem na badaniu prenatalnym. Z badania wyszło że komory boczne poszerzone--rogi tylne do około 1,3 cm. Lekarza mamy dopiero za tydzień. Co to może oznaczać, czy to jest wodoglowie? Jestem w 22 tygodniu ciąży. A główka jest w odpowiedniej wielkości.

Są Państwo już na pewno po wizycie i mam nadzieje że sytuacja się wyjaśniła. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.