Co oznacza szare zabarwienie białek ocznych?

Witam! Mam wstrętne szare białka oczu. Z daleka zupełnie koloru skóry. Sztuczne łzy systematycznie używam z powodu suchego oka. Mam 63 lata. Jestem super wyspana i nieprzemęczona, bo mieszkam sama i jestem na emeryturze. Zauważyłam, że śliczne białe są tylko wtedy gdy zażywam antybiotyki. Kosmetyków kolorowych nie używam od dawna, więc uczulenie na nie nie wchodzi w rachubę. Czego mogę spróbować bez okulisty.

Lek. Michał Lenard

Niestety, bez osobistego zbadania się nie obejdzie. W celu postawienia diagnozy i ewentualnego leczenia konieczna będzie wizyta u okulisty. Pozdrawiam!