Co oznacza taka wysypka na skórze?

Mam 24 lata, kobieta. Od kilku lat w okresie jesienno zimowym na ciele pojawia się wyspka. Głównie zlokalizowana na zgięciach łokci oraz kolan. Obejmuje także uda, łydki, ramiona, czasem dłonie oraz stopy. Jest bardzo swędząca. Boli i piecze po prysznicu lub spoceniu się. Co to może być ? Kremy na AZS i egzemę nie pomagają.

Dzień dobry Pani,

proszę umówić się na konsultacje do lekarza dermatologa, aby mógł obejrzeć Pani wysypkę i zaproponować odpowiednie leczenie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz