Co oznacza taki obraz TK po Covid?

Stan po covid. Tomograf po roku. Pół roku temu tylko 1 guzek, 4 mm. What's now? Zgrubienia opłucnej w szczytach. Miąższ płucny bez świeżych zagęszczeń . Zmiany włóknisto- niedodmowe u podstawy obu płuc oraz w płacie środkowym. W obu płucach widoczne są guzki:- w płucu prawym w segmencie 5 sr. 2,5 mm, w segmencie 10 podopłucnowy śr. 5 mm, w płucu lewym w segmencie 10 podopłucnowy śr. 5 mm.

Z dużym prawdopodobieństwem mogą to być zmiany pozapalne, jednak na podstawie samego opisu nie można postawić rozpoznania. Proszę zgłosić się do pulmonologa i pokazać tomografię.