Co oznacza ten wynik EKG u 35-latka?

Witam ,, otóż miałem zrobione badanie Ekg i w wyniku wyszło; RYTM ZATKOWY LEWOGRAM PATOLOGICZNY NIEZUPEŁNY BLOK PRAWEJ ODNOGI HISA ZAPIS EKG NIEPRAWIDŁOWY I TU PYTANIE CZY TO JEST NIEBEZPIECZNE ,I CZY MOGĘ PRACOWAĆ FIZYCZNIE
MĘŻCZYZNA, 35 LAT 12 miesięcy temu

Witam.

Szkoda, że nic Pan nie napisał o objawach klinicznych które spowodowały wykonanie badania EKG.

Wracając do opisu wyniku oczywistym jest wynikiem który wymaga stacjonarnej wizyty u swojego lekarza pierwszego kontaktu lub specjalisty kardiologa celem przeprowadzenia dokładnego wywiadu ale przede wszystkim badania fizykalnego które pozwoli ocenić stan oraz zlecić dodatkową diagnostykę laboratoryjną i odpowiednią diagnostykę obrazową np usg serca , holter ekg.

Po wykonaniu wszelkich zaleconych przez lekarza diagnostyki bedzie można odpowiedzieć na Pańskie pytania.

Pozdrawiam