Co oznacza widoczne pojedyncze ognisko w zakresie istoty białej lewego płata?

czy mogłabym prosić o ziterpertowanie winiku mr :W zakresie istoty białej lewego płata czołowego widoczne pojedyncze ognisko ok. 0.3cm., hiperintensywne w obrazach T2 zależnych i sekwencji FLAIR , niewidoczne w obrazach T1 zależnych. Podobna, pojedyncza zmiana do 0.4cm. obecna w lewej półkuli móżdżku. najprawodopodoniej o charakteże naczyniopochodnym bliznowatym.Dodam, że w tym momencie mam paraliż twarzy drugi w ciągu 2 miesięcy poprzedzony ostrym bólem głowy i oczu. Strona prawa jest słabsza

Niezbędne jest badanie neurologiczne, wywiad w kierunki infekcji, zakażen wirusowych w ostatnim czasie, chorób współistniejących.
Bez żadnych informacji o pacjencie nie da się zinterpretować niestety samego opisu badania.

pozdrawiam,
lek. A Witkowska