Co oznacza wynik badania EEG 24-letniej osoby?

Witam, otrzymałam wyniki badania EEG i prosiłabym o ich interpretację. "Podstawowa czynność bioelektryczna mózgu z dominującym rytmem alfa około 10Hz w odprowadzeniach potylicznych z prawidłowym przestrzennym zróżnicowaniem . W trakcie badania rejestrowano nieliczne fale wolne theta o amplitudzie tła w odprowadzeniach czołowych z lewostronną lateralizacją. RZ wzrokowa zaznaczona. HW bez istotnego wpływu. Nie zarejestrowano czynności napadowej.

Witam!
Generalnie zapis EEG jest niezły. Wydawać by się mogło, że problemem są fale wolne, ale ich umiejscowienie, woltaż i ilość budzą podejrzenie artefaktów biologicznych. Dla świętego spokoju należałoby badanie powtórzyć w miarę możliwości na innym aparacie.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.