Co oznacza wynik badania i biopsji piersi?

proszę o interpretacje: W piersi lewej na godzinie 2 około 2 cm od brodawki tumor bez wyraźnych granic o wymiarze 27x31mm wykonano BAG1- Birads 5. W piersi prawej na godzinie 12 przy otoczce tumor o wymiarze 28x27mm wykonano bag 2- birads 5 - z karty zabieu biopsji

Witam,
BIRADS 5 - zmiana onkologicznie wysoce podejrzana wg badań obrazowych - podejrzenie wystąpienia tego typu zmiany w obu piersiach. Należy wdrożyć dalszą diagnostykę i po uzyskaniu potwierdzenia wyniku badania histopatologicznego dalsze leczenie onkologiczne. Nie należy zaniedbać tego wyniku. Zapraszam na konsultację 501784896/600086240
pozdarwiam
dr n med Daniel Maliszewski