Co oznacza wynik badania IgM w 5. tygodniu ciąży?

Witam na pierwszych badaniach w 5 tygodniu ciąży miałam wynik IgM jakościowy ujemny ,IgG >466.00 IU/ml, a po 5 miesiącach IgM ujemny , IgG 262,61 .proszę o odpowiedź czy jest się tym niepokoić ?

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podała Pani przeciwko jakim bakteriom/wirusom/pasożytom skierowane są te przeciwciała. Skoro IgM jest ujemny - nie przechodzi Pani aktualnie żadnej infekcji/choroby. Raczej nie ma czym się niepokoić.